Analýzy akcií

Nízke úrokové sadzby na sporiacich účtoch a dlhopisoch alebo vysoká inflácia. To sú všetko dôvody, prečo môžu byť atraktívne ako investície.

Každý akciový investor však čelí otázke, ktoré akcie sú aktuálne podhodnotené a ktoré naopak predražené. Aktuálne analýzy akcií, ako aj relevantné správy o akciových trhoch, môžu výberu pomôcť. Či už tradičné americké akcie z indexu S&P 500 alebo vysoko špekulatívne rastové akcie, pre úspešné investície do dobrých akcií je potrebná riadna analýza.

Investovanie do akcií na základe analýz

Rozhodnutie o kúpe akcií býva často emotívnou záležitosťou a môže byť tiež ovplyvnené vzťahom investora ku konkrétnej spoločnosti. To, či kúpa akcií založená na emóciách povedie k dlhodobým ziskom, je veľmi nepravdepodobné.

Investiční špecialisti LYNX pre vás analyzujú globálne finančné trhy, skúmajú, ktoré akcie sú atraktívne a poskytujú aktuálne analýzy najzaujímavejších spoločností. Investícia do akcií, ktoré zhodnotia váš kapitál, je cieľom každého investora. Najlepším spôsobom, ako nájsť akcie, od ktorých môžeme očakávať vysoké zhodnotenie, je na základe technickej a fundamentálnej analýzy.

Analýzy akcií od profesionálov

Investiční špecialisti LYNX pre vás denne analyzujú akcie a indexy, osvetľujú pozadie a načrtávajú možný vývoj pomocou technickej analýzy grafov. Analýzy finančných trhov a akcií sú pre všetkých investorov a každého, kto hľadá tipy na výber akcií alebo chce rozšíriť svoje znalosti.

Ktoré akcie kúpiť, predať alebo držať vo svojom portfóliu? Náš nezávislý prieskum kapitálových trhov vám pomôže pri rozhodovaní. Akciové odporúčania sú vždy založené na analýzach prostredníctvom profesionálnych nástrojov a navrhnuté ľuďmi s dlhodobými a adekvátnymi skúsenosťami z akciových trhov.

Aktuálne analýzy akcií 2024