Burzové informácie

Pri obchodovaní na burze cenných papierov je dôležité mať prístup k správnym informáciám o finančných trhoch. Tu vám takéto informácie ponúkame.

Čo sa na burze cenných papierov udialo nové? Čo dôležitého sa tento týždeň odohrá alebo odohralo? S ktorými produktmi možno obchodovať a kde? Čo znamenajú všetky tie termíny, ktoré sa v súvislosti s burzou používajú? Ktorá spoločnosť vypláca najvyššie dividendy? Odpoveď na všetky tieto otázky nájdete v sekcii “Burza LYNX“, ktorá je doplnená o veľa praktických informácií, aktuálnych správ a tipov. Využite našich aktuálnych informácií zo sveta finančných trhov k vášmu efektívnejšiemu obchodovaniu.


Udalosti

Burzový kalendár


Úrokové sadzby

Základné úrokové sadzby

Tu nájdete prehľad úrokových sadzieb najvýznamnejších centrálnych bánk (Európska centrálna banka, FED, Bank of England, Bank of Japan a ďalšie).

Náš tip: Zmeny kľúčových úrokových sadzieb majú vždy dopad na akciový trh. Najdôležitejšie je sledovať úrokovú sadzbu, za ktorú si úverové inštitúcie môžu požičiavať od centrálnej banky peniaze.

Základné úrokové sadzby

Guru

Investičný guru

Zoznámte sa s najúspešnejšími investičnými guru zo sveta financií a ich investičnými metódami.

Zoznámime vás s investormi, ktorých stratégie a postupy ovplyvnili nepreberné množstvo obchodníkov po celom svete. Každý z vás iste počul o Warrenovi Buffetovi, ale viete tiež, ako si vyberá akcie do svojho portfólia a na čom je jeho stratégia založená?

Investičný guru