ComboTrader: Ideálny trading nástroj pre tvorbu kombinácií

S ComboTrader vytvoríte kombinované príkazy ľahko a rýchlo

S ComboTrader môžete ľahko a rýchlo vytvárať kombinované príkazy s rôznymi podkladovými inštrumentmi ako sú akcie, opcie alebo futures.

Pokiaľ využívate stratégie zahŕňajúce kombinácie a chcete napr. kombinovať niekoľko opčných kontraktov, ComboTrader je pre vás ideálny nástroj. Vyberte si z 18 známych kombinačných stratégií alebo zostavte svoj kombinovaný príkaz individuálne. V obchodnej platforme môžu byť v jednom riadku zobrazené aj veľmi zložité stratégie, u ktorých sa zobrazí ich cena. Túto kombináciu možno kedykoľvek rozšíriť a zobraziť jednotlivé komponenty.

Funkcie ComboTrader:

  • Rýchle vytváranie kombinácií
  • Preddefinované stratégie
  • Individuálne nastavenia jednotlivých kombinácií
  • Jednoduché a prehľadné porovnanie rôznych kombinácií
  • Tvorba kombinácií s akciami, opciami a futures
  • Bezplatne v obchodnej platforme Trader Workstation (TWS)

Viac o ComboTrader

Vytvárajte príkazy s kombináciami rýchlejšie a ľahšie

V ComboTrader nájdete v záložke “Stratégia” veľké množstvo šablón pre známe kombinácie pre futures a opcie. Vďaka tomu je veľmi ľahké vytvoriť tieto kombinácie, pretože nákupné a predajné príkazy sú preddefinované pre jednotlivé nohy a ďalšie parametre kombinácie sú automaticky vyplnené v reakcii na váš vstup. To umožňuje rýchlo a presne zostaviť obľúbené kombinácie ako sú Straddle, Strangle, Butterfly a mnoho ďalších. Navyše tu môžete aj jednoducho rolovať otvorené futures pozície pred splatnosťou.

Využite šablóny na kombinácie ako Straddle, Strangle atď.

Nastavte jednotlivé kombinácie

V záložke “Pair” alebo “Leg-by-Leg” môžete vytvoriť ľubovoľnú kombináciu. Či už chcete nakupovať rôzne akcie, obchodovať s akciami v kombinácii s opciami alebo vytvárať individuálne kombinácie pre opcie alebo futures. Pomocou ComboTrader vám obchodná platforma zobrazí vašu kombináciu v jednom riadku a vypočíta ceny ponúk a dopytov. Okamžite uvidíte, aká je cena vašej kombinácie a môžete ju zobchodovať.

Nástroj ComboTrader a zadávanie opčných kombinácií

Analyzujte a porovnávajte kombinácie

Karta “Viac” je ideálna pre porovnanie skupiny kombinácií s rovnakým podkladovým aktívom. Pre vybranú stratégiu môžete použiť možnosti filtra na obmedzenie dostupných možností zobrazenia rôznych kombinácií, ktoré zodpovedajú vašim kritériám vyhľadávania. V zozname dostupných kombinácií môžete vybrať, ktoré kombinácie sú pre vás atraktívne. Pri každej kombinácii môžete vidieť aktuálne ceny a rozhodnúť, akú kombináciu chcete zobchodovať.

Obchodný nástroj ComboTrader pre zadávanie kombinovaných obchodných príkazov

Ďalšie Trading nástroje

Objavte Trading nástroje