MarketScanner: Nástroj na vyhľadávanie akcií a ďalších produktov podľa zvolených kritérií

Ukážka analýz v LYNX TWS prostredníctvom nástroja Marketscanner

MarketScanner umožňuje obchodníkom a investorom vyhľadávať akcie, opcie, futures a ďalšie produkty podľa vybraných kritérií. Majte trhy pod kontrolou a vyhľadávajte obchodné príležitosti s obchodným nástrojom MarketScanner.

MarketScanner je užitočný skríning nástroj pre obchodníkov, ktorí vyhľadávajú príležitosti na trhu podľa špecifických kritérií. Vyfiltrujte si akcie, opcie, futures, dlhopisy, indexy a mnoho ďalších produktov, ktoré zodpovedajú vašim požiadavkám. Požadované kritériá môžete kombinovať a filtrovať si tak iba tie najlepšie výsledky. Všetko je možné tiež uložiť ako šablónu, takže vaše kritériá môžete kedykoľvek opätovne použiť. Obchodný nástroj MarketScanner je k dispozícii pre počítače aj mobilné zariadenia a tablety.

Funkce MarketScanner:

  • Rýchlo nájdete správne cenné papiere
  • Veľký výber parametrov skenovania
  • Filtrovanie podľa individuálnych požiadaviek
  • Vyhľadávanie podľa fundamentálnych ukazovateľov
  • Vyhľadávanie opcií
  • Bezplatne v obchodnej platforme Trader Workstation (TWS)

Viac o MarketScanner

Jednoduché a rýchle vyhľadávanie podľa vybraných kritérií a parametrov

MarketScanner vám za pomoci filtrov a parametrov bude zobrazovať len tie výsledky a cenné papiere, ktoré zodpovedajú vašim osobným preferenciám. Akcie a iné produkty môžete filtrovať napríklad na základe cenového rozpätia, sektorov alebo obchodovaných objemov (volume). Môžete tiež voliť z mnohých parametrov ako je napríklad najväčší percentuálny nárast alebo prepad ceny, 13-týždňový high alebo low, 52-týždňový high alebo low a podobne. Parametre vychádzajú z ceny, objemov obchodov, technických indikátorov aj fundamentálnych údajov. Napríklad môžete ľahko nájsť najviac obchodované akcie s trhovou hodnotou cez 40 dolárov z technologického sektora, ktorý vzrástol najmenej o 5% v minulom mesiaci. MarketScanner vám rýchlo pomôže odhaliť obchodné príležitosti, ktoré zodpovedajú vašej stratégii a kritériám.

Ukážka nájdenia správnych cenných papierov v LYNX TWS vďaka nástroju Marketscanner

Šablóny na rýchle a opakované použitie prednastavených filtrov a parametrov

MarketScanner umožňuje jednoducho meniť vyhľadávacie kritériá iba niekoľkými kliknutiami. Filtre a parametre je možné kedykoľvek jednoducho upraviť. Vybrané kritériá je možné navyše za pomoci šablón uložiť a kedykoľvek rýchlo a opakovane použiť. Na analýzu trhov tak môžete mať pripravených hneď niekoľko šablón a využívať ich podľa aktuálnej potreby. Využite obchodný nástroj MarketScanner pre analýzu a výber akcií, opcií, futures a ďalších produktov.

Ukážka jednoduchého uloženia parametrov hľadania v Marketscanner

Trading priamo z nástroja MarketScanner

Po dokončení analýzy trhu a nájdení zaujímavých cenných papierov pre nich môžete vytvoriť objednávku priamo zo zoznamu výsledkov vyhľadávania obchodného nástroja MarketScanner. Ľahko a rýchlo môžete zadať veľkosť pozície a vybrať typ obchodného príkazu. Potom môžete nastaviť veľkosť pozície a vybrať typ objednávky. Budete mať aj jasný prehľad o vykonaných transakciách a cenných papieroch vo vašom portfóliu.

Ukážka obchodovania prostredníctvom Marketscanneru v LYNX TWS

Ďalšie trading nástroje

Objavte trading nástroje