Domov » Obchodné platformy

Objavte naše obchodné platformy

Či už dávate prednosť jednoduchému a intuitívnemu rozhraniu, pohodlnosti mobilného tradingu alebo komplexným možnostiam pre obchodovanie na viacerých obrazovkách, LYNX ponúka ten správny software pre vaše potreby.

Obchodní platformy | Trading Software LYNX

Platforma LYNX+

Komfort spojený s výkonom

Akcie a ETF

Opcie

Futures

Pre všetkých investorov

Obchodná platforma LYNX+ ponúka širokú paletu funkcií v rámci prehľadného a intuitívneho rozhrania. Môžete rýchlo a jednoducho zadávať obchodné príkazy, analyzovať produkty alebo monitorovať svoje pozície. To všetko v akomkoľvek prehliadači stolného počítača, tabletu alebo mobilného telefónu.

Mobilná obchodná aplikácia

Obchodovanie bez obmedzení

Akcie a ETF

Opcie

Futures

Pre všetkých investorov

Mobilná obchodná aplikácia vám ponúka flexibilitu pre vaše obchodovanie. Analyzujte grafy, zadávajte a upravujte príkazy alebo monitorujte vaše portfólio a watchlisty, jednoducho vo vašom telefóne kedykoľvek a kdekoľvek.

Mobilní obchodní aplikace | Trading Software LYNX

Trader Workstation

Profesionálne nástroje pre každého

Opcie

Futures

Pre skúsených investorov

Pokročilí investori vyžadujú čo najlepšie nástroje pre ich individuálne potreby. Oceňovaná platforma Trader Workstation (TWS) je plne prispôsobiteľná vášmu obchodnému štýlu. Vďaka širokej ponuke pokročilých funkcií môžete obchodovať s možnosťami ako majú profesionáli na Wall Street. Pozrite sa nižšie, ktoré nástroje na vás čakajú.

TWS trading platforma

Objavte niektoré z pokročilých trading nástrojov:

ChartTrader | Trading Software LYNX

ChartTrader

Cez 120 indikátorov, rôzne typy grafov, mnoho časových rámcov i nástrojov pre zakreslovanie. Porovnávajte inštrumenty a obchodujte priamo z grafu.

OptionTrader | Trading Software LYNX

OptionTrader

Kompletný prehľad o opciách: Grécke písmená, implikovaná volatilita a open interest. Všetko prehľadne na jednom mieste s možnosťou rýchleho zadávania príkazov.

MarketScanner | Trading Software LYNX

Market Scanner

Automatizujte hľadanie nových príležitostí nastavením jasných kritérií a nechajte nástroj Market Scanner, aby ich ľahko a rýchlo našiel za vás.

ComboTrader | Trading Software LYNX

ComboTrader

Využite vopred pripravené opčné kombinácie alebo si vytvorte svoje vlastné kombinácie z rôznych tried aktív a odošlite ich na trh jedným príkazom.

BookTrader | Trading Software LYNX

BookTrader

Uskutočňujte ultra rýchle obchody za využitia informácií z knihy objednávok a klávesových skratiek pre úsporu času.

Přehled fundamentů | Trading Software LYNX

Fundamental Explorer

Historické dáta, dividendy, výhľady firiem, pomerové ukazovatele a odporúčania analytikov na jednom mieste. Všetko pre vaše informované rozhodnutia.

API riešenia

Vytvorte si vlastnú obchodnú aplikáciu

Automatizujte vaše obchodné stratégie, získajte tržné dáta a monitorujte vaše portfólio v reálnom čase s rozhraním API. Naši skúsení developéri sú pripravení vám pomôcť začať.

LYNX API - Vytvořte si vlastní obchodní aplikace

Ste pripravení posunúť svoje investovanie na vyššiu úroveň?

Obchodujte cez LYNX