ChartTrader: Nástroj pre analýzu grafov a zrýchlenú exekúciu príkazov

Ikona sviečkového cenového grafu s obchodnými príkazmi pre nákup a predaj

ChartTrader odkrýva nepreberné možnosti práce s grafmi. Kombinuje veľké množstvo funkcií v užívateľsky prívetivom prostredí.

S trading nástrojom ChartTrader získavate silný nástroj na analýzu grafov a exekúciu príkazov. ChartTrader ponúka základné funkcie z oblasti technickej analýzy alebo zobrazenia grafov pre obdobie od jednej minúty až do niekoľkých rokov. Z pokročilých funkcií umožňuje okrem iného súčasné sledovanie niekoľkých grafov, pridávanie programovateľných tlačidiel či priame obchodovanie z grafu.

Funkcie ChartTrader:

  • Pokročilá technická analýza s možnosťou kombinácie desiatok indikátorov
  • Zrýchlená exekúcia príkazov cez programovateľné tlačidlá
  • Multi-Chart Window - viac grafov v jednom okne
  • Vytváranie alarmov na základe vlastných parametrov
  • Zobrazenie aktuálnych pozícií ukazovateľom v grafu
  • Bezplatne v obchodnej platforme Trader Workstation (TWS)

Viac o ChartTrader

Detailné nastavenie parametrov grafu

Keď otvoríte graf, máte možnosť nastaviť jeho základné vlastnosti. Môžete napríklad vybrať medzi typmi grafov a nastaviť časové obdobie grafu. Je možné pridať zobrazenie informácií o obchodovanom objeme, denných minimách a maximách alebo jednoducho nastaviť farby grafu. Možnosti nastavenia v tomto flexibilnom obchodnom nástrojmi sú takmer neobmedzené a každý obchodník môže vytvárať grafy šité na mieru svojim potrebám.

Detailné nastavenie cenového grafu v nástroji ChartTrader

Podrobná technická analýza

ChartTrader ponúka veľa možností technickej analýzy. Môžete si zakresliť trendové čiary v grafe alebo použiť viac ako 120 ukazovateľov pre detailnú analýzu daného inštrumentu. Tiež môžete ľahko porovnať daný inštrument s výkonnosťou indexu. Pre vlastné potreby si môžete písať komentáre do grafu a následne si ich uložiť. K dispozícii je aj možnosť uloženia šablón grafov, ktoré môžu byť využité pre analýzu ďalších inštrumentov.

Nastavenie indikátorov v cenovom grafe v nástroji ChartTrader

Trading priamo z grafu

S ChartTrader môžete zadávať príkazy priamo z grafu. Okrem toho môžete nastaviť klávesové skratky, aby ste mohli reagovať ešte rýchlejšie na konkrétne trhové situácie. ChartTrader vám tiež ponúkne prehľad všetkých objednávok, zobrazí ich exekúciu a poskytne ucelený prehľad o vašom aktuálnom portfóliu. Vďaka ChartTrader zaradíte na vyšší rýchlostný stupeň vášho tradingu.

Detail obchodného nástroje ChartTrader, vďaka ktorému môžete zadávať obchodné príkazy priamo z grafu

Další Trading nástroje

Objavte Trading nástroje