Domov » Trhy a burzy

Globálne investovanie bez hraníc

Mnoho brokerov tvrdí, že ponúkajú globálny prístup na burzy. Čo to však znamená? V koľkých krajinách môžete obchodovať a s akými produktmi? Vyberte si skutočné globálne investovanie s takmer neobmedzenými možnosťami. Otvorte si investičný účet prostredníctvom LYNX.

Milióny investičných produktov

Investujte v Európe, Severnej i Južnej Amerike, Ázii, Austrálii alebo Afrike. Široká škála investičných príležitostí vám umožní diverzifikovať vaše portfólio a odhaliť viac trhových príležitostí, ku ktorým väčšina investorov nemá prístup. Môžete tiež využiť opcie, futures a ďalšie nástroje na efektívne riadenie svojho portfólia a zníženie rizika.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Poznámky a disclaimery

  • Každá počiatočná investícia na ASX musí presiahnuť minimálne 500 AUD. Po počiatočnom nákupe môžete zmeniť veľkosť svojej pozície bez ohľadu na túto požiadavku.
  • Odkúpenie a fyzické dodanie podkladovej komodity ETC nie je možné.
  • Na hongkonskej burze sa s akciami obchoduje v lotoch 100/200/300/400/500 akcií.
  • Globálne obmedzenia obchodovania s akciami spoločností vyrábajúcich klastrovú muníciu. 
  • S akciami na indickej burze môžu obchodovať len indickí rezidenti.
  • Kanadské akcie kótované na burze PURE s trhovou kapitalizáciou nižšou ako 400 miliónov USD. CAD 400 nie sú obchodovateľné.
  • Upozorňujeme, že obchodovanie s ruskými cennými papiermi nie je v súčasnosti povolené z dôvodu sankcií voči Rusku v dôsledku invázie na Ukrajinu.

Poznámka: Dostupnosť produktov a prístup na trhy sa môže líšiť v závislosti od adresy bydliska zákazníka a tiež

od jeho klasifikácie ako retailového alebo profesionálneho investora.

Rozšírené možnosti obchodovania

Kvantita bez kvality poskytuje malú hodnotu. Preto spoločne s širokou ponukou trhov a produktov ponúkame taktiež užitočné a často využívané trading možnosti.

Margin trading

Využite maržový účet pre obchodovanie pozícií väčších než je váš vlastný kapitál a dosiahnite vyšších ziskov, ale i možných strát. Majte viac možností pre diverzifikáciu, väčšiu flexibilitu i kontrolu nad svojím portfóliom.

Short selling

Využite poklesu na trhoch. Predávajte akcie i ďalšie inštrumenty nakrátko pre možný výnos v momente, kedy ostatní čelia stratám.

Frakčné akcie

Niektorí investori dávajú prednosť konkrétnej hodnote akcií oproti ich počtu. S frakčnými akciami môžete nakupovať časti akcií a investovať tak presné čiastky podľa vášho plánu. Akcie s vysokou cenou sa pre vás stávajú dostupnejšími.

Rozšírené obchodné hodiny

Nepredvídateľné trhy a udalosti mimo hlavných obchodných hodín môžu spôsobiť značné pohyby pri otvorení búrz.
V prípade potreby reagujte včas, aby ste zmiernili dopad na svoje portfólio.

Najnovšie produkty

Investičné prostredie sa neustále vyvíja a my sa snažíme poskytovať neustále sa rozširujúce možnosti, aby ste nezmeškali žiadnu príležitosť.

Krypto futures

US 0DTE opcie

České akcie

Prístup k viac než 100 burzám

Prístup na 150 búrz nám umožňuje ponúkať ten istý inštrument na viacerých obchodných miestach a tým dosiahnuť realizáciu obchodov za čo najvýhodnejších podmienok. I malé zlepšenie ceny každého obchodu môže mať významný dopad na zvýšenie dlhodobého výnosu vášho portfólia.

Akcie

ETF

Opcie na indexy

Opcie na akcie

Opcie na futures

Futures

Forex

Drahé kovy

Dlhopisy

CME Group

NASDAQ

Hong Kong Stock Exchange

Eurex

XETRA

Euronext

Tokyo Stock Exchange

Australian Stock Exchange

23 mien na vašom účte

Náš multimenový účet vám umožní ponechať si výnosy v pôvodnej mene, tým efektívne riadiť menové riziko a vyhnúť sa poplatkom za konverziu.

Flag au

AUD

Austrálsky dolár

Flag cn

CNH

Čínsky juan

Flag dk

DKK

Dánska koruna

Flag eu

EUR

Euro

Flag gb

GBP

Britská libra

Flag hk

HKD

Hongkongský dolár

Flag il

ILS

Izraelský šekel

Flag jp

JPY

Japonský jen

Flag ca

CAD

Kanadský dolár 

Flag mx

MXN

Mexické peso

Flag nz

NZD

Novozélandský dolár

Flag no

NOK

Nórska koruna

Flag pl

PLN

Poľský zlotý

Flag ru

RUB

Ruský rubeľ

Flag se

SEK

Švédska koruna

Flag ch

CHF

Švajčiarsky frank

Flag sg

SGD

Singapurský dolár

Flag za

ZAR

Juhoafrický rand

Flag kr

KRW

Juhokórejský won

Flag cz

CZK

Česká koruna

Flag hu

HUF

Maďarský forint

Flag us

USD

Americký dolár

Pýtajte sa. Sme tu pre vás.

Spoločnosť LYNX je partnerom spoločnosti Interactive Brokers Ireland Limited (“IBIE”) a vaše aktíva sú preto chránené írskym kompenzačným systémom s maximálnym krytím 20 000 EUR na klienta. Vo veľmi nepravdepodobnom prípade bankrotu spoločnosti IBIE sú vaše aktíva oddelené od aktív makléra a zostávajú nedotknuté. Úplné informácie o poistení účtu nájdete v časti Poistenie účtu.

Prístup k platformám je zabezpečený pomocou dvojfaktorového overenia, ktoré je možné vykonať v mobilnej aplikácii rozpoznaním odtlačku prsta alebo tváre či zadaním PIN kódu. Prihlasovanie je tak rýchle a bezpečné. Pre účel dvojfaktorového overenia môžete využiť aj SMS.

Obchodné platformy, ktoré môžete používať s LYNX, bežia na nezávislých serveroch. V prípade technickej poruchy na jednom serveri prevezme úlohu iný. Tým je zabezpečená nepretržitá prevádzka. Klienti spoločnosti LYNX využívajú výhody konzistentného online obchodovania už od roku 2006.

Podporu, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť, považujeme za základ investovania na trhoch. Ako klient spoločnosti LYNX sa môžete so svojimi otázkami obrátiť na našich skúsených investičných špecialistov v pracovných dňoch prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo online chatu.

Ak chcete získať podrobný prehľad o funkciách a možnostiach našej platformy, pozrite si nasledujúce video.

Na rozdiel od iných brokerov vám LYNX ponúka slobodu vo výbere brokera, ktorý najlepšie vyhovuje vašim želaniam a potrebám. Preto u nás za štandardných podmienok nenájdete žiadne náklady na prevod aktív.

Externé transakčné náklady sa môžu prejaviť za týchto podmienok:

  • Je zvolený iný ako štandardný typ prevodu (DRS alebo DWAC).
  • Typ cenného papiera je ADR, GDR alebo CDI.
  • Cenný papier je kótovaný v Austrálii, Hongkongu, Japonsku alebo Singapure.

Ste pripravení posunúť svoje investovanie na vyššiu úroveň?

Obchodujte cez LYNX