Online broker LYNX: Kariéra

Zamestnanci LYNX na spoločnom stretnutí.

Pripojte sa k LYNX

LYNX je jedným z popredných online brokerov v Európe. Spoločnosť bola založená v Amsterdame v roku 2006. Od roku 2008 tiež ponúka svoje služby v Nemecku a Belgicku. V Českej republike LYNX pôsobí od roku 2013.

Naša pobočka v Prahe má na starosti klientov z Českej republiky, Slovenska a Poľska. LYNX má ďalej kancelárie v Amsterdame, Berlínu a Gente. Aktuálne je nás viac ako 300 a stále sa ale rozrastáme. Hľadáme skúsených odborníkov aj talenty na začiatku kariéry. Objavte nižšie aktuálne otvorené pozície.


Na čo sa môžete v LYNX tešiť

Priateľské prostredie a atmosféra

Pravidelné tímovej akcie a dôraz na work-life balance.

Početné výhody

Transparentný bonusový systém, pravidelné grilovanie, stravné lístky a ďalšie benefity.

Vila s veľkou záhradou

Pracujeme z tichej vily s veľkou zelenou záhradou.

Dôraz na váš ďalší osobný rozvoj

In-house mentoring a školenia. Navyše ponúkame rozpočet na vzdelávanie a osobný rozvoj.


Kancelárie LYNX

Kancelária LYNX: Vila v pokojnej časti Prahy

Príjemné pracovné prostredie je základom kvalitného výkonu. LYNX sa nachádza v priestrannej vile v pokojnej pražskej štvrti Hanspaulka. Kancelárie sú zariadené dizajnovo a majú dostatok denného svetla. K budove patrí aj veľká záhrada, kde môžete načerpať nové sily a inšpiráciu alebo viesť své schôdzky.

Pokiaľ na svoju prácu a projekty potrebujete pokoj, k dispozícii sú tiché kancelárie. Máme aj spoločenskú miestnosť s pohodlne zariadeným relax lounge, kde si s kolegami môžete oddýchnuť, naobedovať, prečítať knižku z našej knižnice a oddýchnuť si od každodenného stresu. Naša kancelária sa nachádza vo vilovej štvrti plnej zelene a je dostupná mestskou hromadnou dopravou. Stále k dispozícii je pripravené občerstvenie, káva a ďalšie nápoje. V lete iste oceníte už spomínanou priestrannú záhradu a pravidelné grilovanie.

Mapa Evropy s vlajkou Lynx.
Spoločné priestory Lynx a logo firmy.

Pošlite nám životopis

Naštartujte svoju kariéru s LYNX

Máte radi výzvy? Hľadáte novú prácu, ktorá vám ponúkne flexibilitu a skvelú pracovnú atmosféru? Potom je pre vás LYNX tá správna voľba. Sme úspešný online broker, ktorý sa naďalej rozrastá.

Pozrite si nižšie uvedené aktuálne voľné pozície a pošlite nám svoj životopis a motivačný list. Pokúsime sa vám odpovedať do týždňa. Nenašli ste pozíciu, ktorá by vám vyhovovala, ale páči sa vám myšlienka kariéry v spoločnosti LYNX? Žiadny problém, pošlite nám svoj životopis a motivačný list a my sa s vami spojíme a prediskutujeme možnosti.

Kontakt:

Telefón 800 877 877

E-mail info@lynxbroker.sk

Adresa sídla

LYNX B.V., organizačná zložka
Za Hanspaulkou 879
16000 Praha
IČO: 02451778


Aktuálna ponuka pracovných pozícií