Webtrader LYNX+
Moderná platforma pre obchodovanie v prehliadači

Online sprostredkovateľ LYNX: nízke poplatky

Prístup na burzu prostredníctvom prehliadača je rýchla alternatíva k bežnému investičnému softvéru. Vďaka webovej platforme môžete obchodovať z akéhokoľvek zariadenia – počítača, inteligentného telefónu alebo tabletu. A to kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí len prístup k internetu. Moderné WebTrader LYNX+ robí obchodovanie nielen rýchle a pohodlné, ale aj úplne bezpečné pre každého investora i tradera.
Obchodovanie v internetovom prehliadači
Obchodná platforma LYNX+

Obchodujte priamo vo vašom prehliadači

Chceli by ste obchodovať na rôznych zariadeniach bez nutnosti inštalácie softvéru alebo aplikácie na každom z nich? Vyskúšajte LYNX+.

Bezplatná webová obchodná platforma LYNX+ bola navrhnutá špeciálne pre investorov a obchodníkov, ktorí chcú jednoduché a pohodlné rozhranie bez obetovania kľúčových funkcií inštalovaných profesionálnou obchodnou platformou.

S LYNX+ môžete ľahko, rýchlo a bezpečne obchodovať s akciami, opciami, futures, menovými pármi, ETF, certifikáty a ďalšími inštrumentmi priamo z internetového prehliadača. Nemusíte inštalovať žiadny program do svojho počítača.


Webové obchodovanie s LYNX+

Webové obchodovanie a flexibilný prístup k investičnému účtu

Platforma LYNX+ zaisťuje bezpečné obchodovanie vo všetkých bežných prehliadačoch a maximum flexibility.

Využitie platformy LYNX+ oceníte v mnohých situáciách: ak neobchodujete vždy na rovnakom počítači, keď vás obmedzuje firewall alebo iba keď nemáte nainštalovanú platformu Trader Workstation (TWS). Vo všetkých týchto prípadoch môžete vykonávať všetky úkony na svojom účte s platformou LYNX+. Nielen začiatočníci, ale aj skúsení traderi si obľúbili LYNX+, pretože umožňuje rýchly prehľad o účte, jednoduché zadávanie obchodov, riadenie portfólia a tiež pokročilé automatizované analýzy akcií, či už ste na cestách alebo len nemáte prístup k svojmu primárnemu zariadeniu pre obchodovanie. Platformu LYNX+ môžete použiť vo všetkých hlavných internetových prehliadačoch a tiež na tabletoch a mobilných telefónoch. Webtrader je testovaný a funguje bez problémov na prehliadačoch Chrome, Firefox, Safari i Edge. Do platformy sa dostanete prihlásením cez SSL zabezpečenú stránku pre prihlásenie s rovnakými prihlasovacími údajmi ako do platformy Trader Workstation a Správy účtu.

Podporované prehliadače
firefox firefox
chrome chrome
safari safari
edge edge
Úspešný trader obchodujúci forex a futures na tabletu

Výhody platformy LYNX+

  • Bezplatná obchodná platforma
  • Nevyžaduje stiahnutie ani inštaláciu
  • Funguje v mnohých prehliadačoch a na mnohých typoch zariadení
  • Automaticky generované analýzy akcií a ich hodnotenie
  • Navrhnutie obchodov podľa aktuálnych úrovní supportu a rezistencie
  • Interaktívne grafy s technickými indikátormi
  • Prehľadné prostredie s jednoduchým ovládaním
  • Rovnaká ponuka trhov ako v platforme TWS


Platforma pre investorov aj traderov

Obchodovanie z prehliadača pre začiatočníkov aj profesionálov

LYNX+ sme vytvorili špeciálne pre našich klientov, ktorí preferujú obchodovanie z prehliadača. Potreby skúsených traderov sme samozrejme nezabudli.

LYNX+ prináša oveľa viac než len náhľad do portfólia. Samozrejmosťou je jednoduchý a rýchly nákup a predaj cenných papierov. Všetky potrebné funkcie pre úspešné obchodovanie sú dostupné v modernom a užívateľsky prívetivom dizajne. Začiatočníci ocenia veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie. Pokročilí traderi si obľúbia podrobnú analýzu jednotlivých spoločností vrátane zdôraznenia aktuálnych úrovní supportov a rezistencií. K dispozícii je nielen obchodovanie akcií, ale tiež jednoduché a prehľadné prostredie pre obchodovanie opcií a opčných kombinácií. Skrátka LYNX+ je vhodnou platformou pre začínajúcich investorov aj skúsených burzových matadorov. Vyskúšajte si ho sami!

Detail individuálneho nastavenia obchodnej platformy LYNX+

Prispôsobte si domovskú stránku platformy

Špeciálnou funkciou LYNX+ je možnosť prispôsobenia domovskej stránky. To vám dáva rýchly prehľad o vašom portfóliu a umožňuje zobraziť zoznam sledovaných akcií a ďalších inštrumentov. Ihneď po spustení platformy tak získate náhľad na to, čo vás najviac zaujíma. Navyše vďaka spravodajstvu máte prehľad o aktuálnom dianí na svetových trhoch a možnostiach vzdelávania u LYNX.

Tvorba a úprava cenových grafov a indikátorov v obchodnej platforme LYNX+

Vytvorte si vlastné grafy

V LYNX+ upravíte a prispôsobíte grafy tým najjednoduchším spôsobom. Pomocou nástroja pre analýzu grafov môžete vytvoriť vlastnú technickú analýzu priamo v grafe. Graf si môžete tiež vybrať do nového okna. Sledujte grafy v reálnom čase, pridávajte technické indikátory a obchodujte priamo z grafu.

Obchodná platforma LYNX+ a inteligentná automatická technická analýza akcií

Automatická analýza akcií

LYNX+ za vás prevedie pokročilú technickú analýzu akcií. Vďaka tejto inteligentnej analýze získate nielen prehľad o základných indikátoroch, ale zobrazíte si aj analýzu vývoja ceny akcie za posledných 3, 6 alebo 12 mesiacov. Na základe týchto a ďalších kľúčových údajov sa vypočíta krátkodobý a dlhodobý trend a zhodnotí sa aj v porovnaní s ďalšími spoločnosťami v danom sektore. Podľa toho akcia získa skóre, ktoré vám pomôže k zhodnoteniu aktuálnej atraktivity akcie. V grafe sú navyše automaticky zobrazované aktuálne supporty, rezistencie a dokonca technické formácie. V prípade že daná akcia ponúka aktuálne zaujímavú príležitosť k zobchodovaniu, ponúkne vám platforma vzorový obchod založený na aktuálnych cenových úrovniach. Analýza akcií nikdy nebola jednoduchšia a prehľadnejšia!

Obchodná platforma LYNX+ a analýza hodnoty a výnosov portfólia

Analyzujte výkon účtu

Zobrazenie stavu portfólia a analýza obchodov v platforme ponúka veľa možností. Vyberte si časové obdobie a analyzujte v ňom vývoj portfólia a obchody: máte dobré výsledky v obchodovaní s akciami? Alebo ste lepší v obchodovaní opcií? Aké percento vašich transakcií je ziskové a aký je váš priemerný zisk? Aká bola vaša maximálna strata a ako dlho vám trvalo účet zotaviť? LYNX+ poskytuje odpovede na tieto a ďalšie otázky a dáva vám jedinečný prehľad o vašom portfóliu.

Detail obchodnej platformy LYNX+ umožňujúcej zadávanie opčných kombinácií a spreadov

Ľahké zadávanie opčných kombinácií

Chcete obchodovať opčné kombinácie ako sú straddle, strangle alebo butterfly, ale ich zadávanie vám príde príliš zložité? LYNX+ ukončí vaše ťažkosti. Platforma vám umožní obchodovať opčné spready a ďalšie opčné kombinácie ľahšie, než ste si dokázali predstaviť. Stačí vybrať stratégiu, parametre opcií a ihneď obdržíte cenu tejto kombinácie. Naviac sa vám zobrazí graf zobrazujúci vývoj ziskov a strát vašej opčnej kombinácie pri rôznych cenách podkladového aktíva. Ľahko tak zhodnotíte pravdepodobnosť zisku a straty vašej stratégie. Potom opčné kombinácii prenesiete ako celok na burzu.


Alternatívy LYNX+
Alternatíva k webovému obchodovaniu: obchodná platforma LYNX

Trader Workstation ako profesionálny alternatíva LYNX+

Platforma LYNX+ je technologicky vyspelá aplikácia na obchodovanie na burze. Napriek tomu, obchodovanie z prehliadača nie je tak všestranné ako použitie profesionálnej obchodnej platformy Trader Workstation (TWS). Táto inštalovaná platforma ponúka flexibilnejšie využitie najmä pre náročných traderov. K dispozícii je nespočetné množstvo ďalších funkcií ako sú pokročilé nástroje pre skríning trhu, prístup k ratingovým analytikom alebo individuálne nastavenie pre automatizáciu vášho obchodovania. Táto platforma je určená pre náročných investorov a traderov.

Viac o Trader Workstation

Aplikácia na obchodovanie namiesto obchodovania s prehliadačom

Obchodovanie cez mobilnú aplikáciu

Ako moderné riešenie pre webtrading je LYNX+ samozrejme tiež optimalizovaný pre použitie na mobilných zariadeniach ako sú mobilné telefóny a tablety. Avšak pre pokročilejších obchodovanie cez mobilné zariadenia odporúčame vysoko funkčnú mobilni obchodnú aplikáciu. Zaručujú najmodernejšie mobilné obchodovanie pre iPhone, iPad a všetky zariadenia s operačným systémom Android. Pri obchodovaní cez túto aplikáciu máte k dispozícii niekoľko profesionálnych funkcií z rovnomennej inštalovanej platformy. Mimo iného môžete pristupovať k špecializovaným obchodným nástrojom, synchronizovať dáta s obchodnou platformou alebo nastavovať upozornenie na aktuálne zmeny na trhu.

Viac o mobilnej obchodnej aplikácii