Obchodná aplikácia pre iPhone

S mobilnou obchodnou aplikáciou pre iPhone môžete obchodovať kedykoľvek a kdekoľvek. Majte neustály prehľad o svojom portfóliu a nenechajte si uniknúť žiadnu príležitosť.

Bezplatná mobilná aplikácia pre iPhone vám umožňuje prístup k aktuálnym cenám akcií a ďalších inštrumentov. Môžete si zobrazovať cenové grafy a filtrovať akcie a iné inštrumenty podľa požadovaných kritérií. Prehľadná aplikácia ponúka mnoho funkcií a tiež kvalitné zabezpečovacie prvky ako FaceID a TouchID. Majte svoje investície v bezpečí a pod kontrolou.

Mobilná aplikácia pre iPhone vám prináša nielen aktuálne ceny a grafy, ale tiež možnosť zobrazenia hodnotenia analytikov. S obchodnou aplikáciou budete mať prehľad o vašom portfóliu kedykoľvek a kdekoľvek.

Spokojný investor a klient LYNX kontrolujúci svoje investičné portfólio na mobilnom telefóne

Prečo využívať mobilnú obchodnú aplikáciu pre iPhone?

  • Obchodovanie na burze cez váš iPhone

  • Zadávanie a úprava obchodných príkazov

  • Prehľad o účte v reálnom čase

  • Detailný prehľad ziskov, strát a požiadaviek na marže

  • Možnosť zdieľať nastavenia platformy Trader Workstation na rôznych zariadeniach

  • Bezpečný read-only mód pre rýchly náhľad a kontrolu portfólia


Vlastnosti a funkcie

Funkcia mobilnej aplikácie pre obchodovanie na burze

Mobilný telefón s aplikáciou LYNX Trading a zadaným limitným obchodným príkazom

Ľahké zadávanie obchodných príkazov z iPhonu

S obchodnou aplikáciou pre iPhone máte k dispozícii všetky dôležité funkcie, ktoré poznáte z obchodnej platformy určenej pre počítače. Základom je rýchle a jednoduché zadávanie príkazov na nákup či predaj všetkých inštrumentov, ktoré sú obchodovateľné prostredníctvom LYNX. Naviac máte na výber zo širokej ponuky obchodných príkazov ako market, limit, bracket order alebo trailing stop. Zadávať stop-loss alebo profit target je teda veľmi jednoduché.

iPhone s aplikáciou LYNX Trading s cenovým grafom a indikátormi pre analýzu akcií

Analýza grafov

Vďaka mobilnej obchodnej aplikácii môžete pohodlne analyzovať cenové grafy na svojom mobilnom zariadení. K dispozícii je mnoho rôznych typov grafov ako sviečkový, stĺpcový alebo čiarový graf. Možno tiež nastaviť rôzne časové rámce (timeframe) a zobraziť volume. Iste využijete aj veľké množstvo indikátorov, ktoré vám uľahčia technickú analýzu.

Mobilný telefón s inteligentnými upozorneniami aplikácie LYNX Trading

Možnosť nastavenia inteligentných upozornení

Trhy sú veľmi dynamické a plné obchodných príležitostí. Neustále sledovanie trhov a jednotlivých akcií je tak časovo veľmi náročné. Vďaka obchodnej aplikácii si však môžete nastaviť inteligentné upozornenia (alerty). V prípade, že sa na trhu objaví obchodná príležitosť, ktorá vyhovuje vašej stratégii, obdržíte notifikáciu. Vďaka alertom tak budete schopní efektívne využiť obchodných príležitostí, bez toho aby ste museli tráviť celý deň pred monitorom pozorovaním grafov.

Mobilný telefón s obchodným demoúčtom v aplikácii LYNX Trading

Demo účet zadarmo

Mobilnú obchodnú aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť v App Store, hoci ešte nemáte ani otvorený investičný účet prostredníctvom LYNX. Demo účet na mobilnú aplikáciu pre obchodovanie na burze pritom obsahuje všetky funkcie, s ktorými sa stretnete aj pri obchodovaní na reálnom účte. Demo účet cez mobilnú obchodnú aplikáciu je samozrejme dostupný aj klientom LYNX, ktorí už otvorený obchodný účet majú.

Mobilný telefón s aplikáciou LYNX Trading a zabezpečenou šifrovacou SSL technológiou

Zabezpečený prístup do aplikácie

Bezpečnosť vášho účtu je našou najvyššou prioritou. Pre prihlásenie do aplikácie je k dispozícii zabezpečené SSL šifrovanie. Aplikácia tiež využíva dvojfaktorového overenie pri prihlásení za pomoci FaceID a TouchID. Pre rýchlu a bezpečnú kontrolu vášho portfólia potom môžete využiť zrýchleného prihlásenia do read-only módu.


Stiahnutie obchodnej aplikácie

Stiahnite si obchodnú aplikáciu pre iPhone z App Store

Pre inštaláciu obchodnej aplikácie pre iPhone stačí kliknúť na nasledujúci odkaz, ktorý vás presmeruje do App Store. Stiahnite si aplikáciu a začnite obchodovať na burze prostredníctvom vášho iPhone.

Stiahnuť aplikáciu na App Store.

Smartphone s aplikáciou LYNX Trading a cenovým grafom akcie Alphabet

Spokojný investor a klient LYNX ktorý obchoduje na burze za použitia smartphonu

Obchodovanie s mobilnou aplikáciou

Mnoho traderov a investorov pri svojich cestách využíva možnosti obchodovania cez mobilný telefón. Vďaka mobilnej obchodnej aplikácii možno obchodovať akcie, futures, opcie a ďalšie inštrumenty takmer odkiaľkoľvek. Či už ste v kaviarni alebo cestujete vlakom. Neustále preto rozširujeme naše služby a možnosti mobilného obchodovania. Zistite viac o možnostiach obchodnej aplikácie pre mobilné zariadenia a výhodách, ktoré obchodníkom na burze prináša.

Aplikácia pre mobilné obchodovanie