BookTrader: Obchodný nástroj pre rýchle a efektívne obchodovanie

Ikona BookTrader

BookTrader je obchodný nástroj na vytváranie a odosielanie obchodných príkazov priamo z objednávkovej knihy.

Prostredníctvom online brokera LYNX získate prístup k praktickému obchodnému nástroju BookTrader. Ten je určený najmä pre aktívnych obchodníkov s cennými papiermi, ktorí chcú rýchlo vytvárať a odosielať objednávky tak, aby neprepásli žiadnu príležitosť na trhu. Vhodný je predovšetkým na obchodovanie futures. Obchodný nástroj BookTrader si navyše môžete upraviť podľa svojich potrieb.

Funkcia BookTrader:

  • Rýchly vstup do obchodnej pozície
  • Komplexné funkcie pre správu objednávok
  • Podrobný cenový reťazec s nákupnými a predajnými cenami
  • Možnosť zadávania príkazov pomocou klávesnice
  • Bezplatne v obchodnej platforme Trader Workstation (TWS)

Viac o BookTrader

Jednoduché vytváranie a odosielanie obchodných príkazov

S BookTrader môžete definovať klávesové skratky, ktoré môžete použiť s mnohými ďalšími typmi príkazov. Používajte nástroj BookTrader pre rýchle a efektívne obchodovanie s cennými papiermi a nepremeškajte žiadnu obchodnú príležitosť.

BookTrader a obchodné príkazy

Prehľadné obchodovanie na burze

BookTrader poskytuje obchodníkom množstvo informácií na rôznych cenových úrovniach. Vždy môžete vidieť najlepšiu ponukovú cenu a najlepšiu predajnú cenu. BookTrader poskytuje aj informácie o najvyššej cene, najnižšej cene a poslednej obchodovanej cene. Histogram tiež dodatočne zobrazuje obchodovaný objem pre každú cenovú úroveň. Na lepšiu orientáciu možno použiť rôzne farebné rozlíšenia. BookTrader je obchodný nástroj, ktorý pomôže aj začínajúcim obchodníkom efektívne uplatniť naučené základy obchodovania v praxi.

Obchodný nástroj BookTrader s hĺbkou aj cenami na strane ponuky aj dopytu

Individuálne nastavenie nástroja BookTrader

BookTrader je možné individuálne prispôsobiť vašim osobným potrebám. Sami sa rozhodnite, ktoré informácie sa majú zobrazovať a akým spôsobom. Prednastavte si tento obchodný nástroj tak, aby plne vyhovoval vašim potrebám a obchodnej stratégii. Nástroj BookTrader vám pomôže efektívne reagovať na obchodné príležitosti a byť pripravený na každú situáciu na trhu.

Detail možného individuálneho nastavenia obchodného nástroja BookTrader

Ďalšie trading nástroje

Objavte trading nástroje