Obchodná aplikácia pre iPad

Vďaka obchodnej aplikácii pre iPad môžete obchodovať kedykoľvek a kdekoľvek. Udržujte si neustály prehľad o svojom portfóliu a nenechajte si uniknúť žiadnu investičnú príležitosť.

Mobilný trading je jeden z významných trendov našej doby. Obchodná aplikácia pre iPad je špeciálne upravená pre displeje tohto zariadenia s dôrazom na maximálnu jednoduchosť, funkčnosť a pohodlnosť obchodovania.

Vďaka tejto bezplatnej iPad aplikácii tak získate ľahký prístup k svojmu investičnému účtu a prehľad o aktuálnych cenách akcií, komodít, indexov a ďalších finančných inštrumentov. Môžete si zobrazovať cenové grafy vrátane mnohých indikátorov, ktoré vám uľahčia technickú analýzu. Aplikácia vás prekvapí rozsahom svojich funkcií a užívateľskou prívetivosťou

Spokojná investorka s okuliarmi hľadiaca na vývoj svojho investičného portfólia v platforme LYNX Trading

Prečo využívať obchodnú platformu pre iPad?

  • Obchodovanie na burze cez váš iPad

  • Jednoduché zadávanie a úprava obchodných príkazov

  • Neustály prehľad o účte v reálnom čase

  • Detailný prehľad ziskov, strát a požiadaviek na marže

  • Možnosť zdieľať nastavenia platformy Trader Workstation na rôznych zariadeniach

  • Bezpečný read-only mód pre rýchly náhľad a kontrolu portfólia


Funkcia obchodnej aplikácie

Funkcia mobilnej aplikácie pre obchodovanie na burze

iPad s obchodnou platformou LYNX Trading a zadaným limitným príkazom v cenovom grafe akcie AAPL

Ľahké zadávanie obchodných príkazov z iPadu

Obchodná aplikácia pre iPad ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete k úspešnému obchodovaniu na burze. Obchodné príkazy na nákup a predaj akcií alebo iných investičných inštrumentov možno na iPade zadať počas niekoľkých sekúnd. Naviac máte na výber zo širokej ponuky obchodných príkazov ako market, limit, bracket order alebo trailing stop. Zadávať stop-loss alebo profit target je teda veľmi jednoduché. Vaše nastavenia, zadané príkazy a watchlist sú navyše zdieľané medzi aplikáciami pre mobilné obchodovanie a inštalovanou verziou obchodnej platformy pre počítače.

Otvorená obchodná platforma LYNX Trading s cenovým grafom akcie Facebook na zariadení iPad

Analýza grafov

Vďaka mobilnej obchodnej aplikácii môžete pohodlne analyzovať cenové grafy priamo na svojom iPade. K dispozícii je mnoho rôznych typov grafov ako sviečkový, stĺpcový alebo čiarový graf. Možno tiež nastavavit rôzne časové rámce (timeframe) a zobraziť volume. Iste využijete aj veľké množstvo indikátorov, ktoré vám uľahčia technickú analýzu cenových grafov.

Aplikácia na obchodovanie s iPadom: prijímanie upozornení

Možnosť nastavenia inteligentných upozornení

Každý investor vie, že trhy sú veľmi dynamické. Aby sme nepremeškali žiadnu obchodnú príležitosť, je nutné mať neustály prehľad o dianí na burze. To je samozrejme časovo veľmi náročné. Vďaka obchodnej aplikácii si však môžete nastaviť inteligentné upozornenia (alerty). V prípade, že sa na trhu objaví obchodnú príležitosť, ktorá vyhovuje vašej stratégii, obdržíte notifikáciu. Vďaka alertom tak budete schopní efektívne využiť obchodných príležitostí, bez toho aby ste museli tráviť celý deň pred monitorom pozorovaním grafov.

iPad s otvorenou obchodnou platformou LYNX Trading s cenovými grafickými akciami Walta Disneyho

Demo účet zadarmo

Obchodnú aplikáciu pre iPad si môžete zadarmo vyskúšať, aj keď ešte nemáte otvorený investičný účet prostredníctvom LYNX. Vyskúšajte si obchodovanie „nanečisto“ ako budete investovať skutočné peniaze. V aplikácii máte k dispozícii všetky funkcie ako na reálnom účte. Demo účet cez mobilnú obchodnú aplikáciu je samozrejme dostupný aj klientom LYNX, ktorí už otvorený obchodný účet majú.

Zabezpečené prihlásenie do aplikácie LYNX Trading pre bezpečné obchodovanie na burze

Zabezpečený prístup do aplikácie

Na bezpečnosť vášho účtu a obchodovanie na ňom kladieme tie najvyššie nároky. V obchodnej aplikácii pre iPad využívame najpokročilejšie technológie, aby sme zaistili bezpečný prístup k vášmu účtu a nakladanie s ním. Pre prihlásenie je k dispozícii SSL šifrovanie a možno využiť aj FaceID a TouchID. Ak potrebujete len rýchlo skontrolovať portfólio či zadané príkazy, môžete využiť zrýchleného prihlásení do read-only móde.


Obchodná aplikácia k stiahnutiu

Stiahnite si obchodnú aplikáciu pre iPad z App Store

Pre inštaláciu obchodnej aplikácie pre iPad kliknite na nasledujúci odkaz, ktorý vás presmeruje do App Store. Stiahnite si aplikáciu a začnite obchodovať na burze prostredníctvom vášho iPadu.

Stáhnout aplikaci

iPad s otvorenou obchodnou platformou LYNX Trading na podrobných akciách Apple

Spokojný investor a klient LYNX ktorý obchoduje na burze za použitia smartphonu

Mobilné obchodovanie cez iPad

Mnoho traderov a investorov pri svojich cestách využíva možnosti obchodovania cez iPad. Vďaka mobilnej obchodnej aplikácii možno obchodovať akcie, futures, opcie a ďalšie inštrumenty takmer odkiaľkoľvek. Či už ste v kaviarni alebo cestujete vlakom. Neustále preto rozširujeme naše služby a možnosti mobilného obchodovania. Zistite viac o možnostiach obchodnej aplikácie pre iPad a výhodách, ktoré obchodníkom na burze prináša.

Aplikácia pre mobilné obchodovanie