LYNX Basic:
Moderná platforma pre obchodovanie v prehliadači

Online sprostredkovateľ LYNX: nízke poplatky

Prístup na burzu prostredníctvom prehliadača je rýchla alternatíva k bežnému investičnému softvéru. Vďaka webovej platforme môžete obchodovať z akéhokoľvek zariadenia – počítača, inteligentného telefónu alebo tabletu. A to kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí len prístup k internetu. Moderné WebTrader LYNX Basic robí obchodovanie nielen rýchle a pohodlné, ale aj úplne bezpečné pre každého investora i tradera.
Obchodovanie v internetovom prehliadači
Basic - online obchodovanie priamo vo vašom prehliadači

Obchodujte priamo vo vašom prehliadači

Chceli by ste obchodovať na rôznych zariadeniach bez nutnosti inštalácie softvéru alebo aplikácie na každom z nich? Vyskúšajte LYNX Basic.

Bezplatná webová obchodná platforma LYNX Basic bola navrhnutá špeciálne pre investorov a obchodníkov, ktorí chcú jednoduché a pohodlné rozhranie bez obetovania kľúčových funkcií inštalovaných profesionálnou obchodnou platformou.

S LYNX Basic môžete ľahko, rýchlo a bezpečne obchodovať s akciami, opciami, futures, menovými pármi, ETF, certifikáty a ďalšími inštrumentmi priamo z internetového prehliadača. Nemusíte inštalovať žiadny program do svojho počítača.


Webové obchodovanie s LYNX Basic

Webové obchodovanie a flexibilný prístup k investičnému účtu

Platforma LYNX Basic zaisťuje bezpečné obchodovanie vo všetkých bežných prehliadačoch a maximum flexibility.

Využitie platformy LYNX Basic oceníte v mnohých situáciách: ak neobchodujete vždy na rovnakom počítači, keď vás obmedzuje firewall alebo iba keď nemáte nainštalovanú platformu Trader Workstation (TWS). Vo všetkých týchto prípadoch môžete vykonávať všetky úkony na svojom účte s platformou LYNX Basic. Nielen začiatočníci, ale aj skúsení traderi si obľúbili LYNX Basic, pretože umožňuje rýchly prehľad o účte, jednoduché zadávanie obchodov, riadenie portfólia a tiež pokročilé automatizované analýzy akcií, či už ste na cestách alebo len nemáte prístup k svojmu primárnemu zariadeniu pre obchodovanie. Platformu LYNX Basic môžete použiť vo všetkých hlavných internetových prehliadačoch a tiež na tabletoch a mobilných telefónoch. Webtrader je testovaný a funguje bez problémov na prehliadačoch Chrome, Firefox, Safari i Edge. Do platformy sa dostanete prihlásením cez SSL zabezpečenú stránku pre prihlásenie s rovnakými prihlasovacími údajmi ako do platformy Trader Workstation a Správy účtu.

Podporované prehliadače
firefox firefox
chrome chrome
safari safari
edge edge
Úspešný trader obchodujúci forex a futures na tabletu

Výhody platformy LYNX Basic

  • Bezplatná obchodná platforma
  • Nevyžaduje stiahnutie ani inštaláciu
  • Funguje v mnohých prehliadačoch a na mnohých typoch zariadení
  • Automaticky generované analýzy akcií a ich hodnotenie
  • Navrhnutie obchodov podľa aktuálnych úrovní supportu a rezistencie
  • Interaktívne grafy s technickými indikátormi
  • Prehľadné prostredie s jednoduchým ovládaním
  • Rovnaká ponuka trhov ako v platforme TWS


Platforma pre investorov aj traderov

Obchodovanie z prehliadača pre začiatočníkov aj profesionálov

LYNX Basic sme vytvorili špeciálne pre našich klientov, ktorí preferujú obchodovanie z prehliadača. Potreby skúsených traderov sme samozrejme nezabudli.

LYNX Basic prináša oveľa viac než len náhľad do portfólia. Samozrejmosťou je jednoduchý a rýchly nákup a predaj cenných papierov. Všetky potrebné funkcie pre úspešné obchodovanie sú dostupné v modernom a užívateľsky prívetivom dizajne. Začiatočníci ocenia veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie. Pokročilí traderi si obľúbia podrobnú analýzu jednotlivých spoločností vrátane zdôraznenia aktuálnych úrovní supportov a rezistencií. K dispozícii je nielen obchodovanie akcií, ale tiež jednoduché a prehľadné prostredie pre obchodovanie opcií a opčných kombinácií. Skrátka LYNX Basic je vhodnou platformou pre začínajúcich investorov aj skúsených burzových matadorov. Vyskúšajte si ho sami!

LYNX Basic - personalizované webové obchodovanie bez aplikácie

Prispôsobte si domovskú stránku platformy

Špeciálnou funkciou LYNX Basic je možnosť prispôsobenia domovskej stránky. To vám dáva rýchly prehľad o vašom portfóliu a umožňuje zobraziť zoznam sledovaných akcií a ďalších inštrumentov. Ihneď po spustení platformy tak získate náhľad na to, čo vás najviac zaujíma. Navyše vďaka spravodajstvu máte prehľad o aktuálnom dianí na svetových trhoch a možnostiach vzdelávania u LYNX.

LYNX Basic - Vytváranie a prispôsobovanie grafov individuálne

Vytvorte si vlastné grafy

V LYNX Basic upravíte a prispôsobíte grafy tým najjednoduchším spôsobom. Pomocou nástroja pre analýzu grafov môžete vytvoriť vlastnú technickú analýzu priamo v grafe. Graf si môžete tiež vybrať do nového okna. Sledujte grafy v reálnom čase, pridávajte technické indikátory a obchodujte priamo z grafu.

LYNX Basic - technická analýza cenných papierov s webovým obchodníkom

Automatická analýza akcií

LYNX Basic za vás prevedie pokročilú technickú analýzu akcií. Vďaka tejto inteligentnej analýze získate nielen prehľad o základných indikátoroch, ale zobrazíte si aj analýzu vývoja ceny akcie za posledných 3, 6 alebo 12 mesiacov. Na základe týchto a ďalších kľúčových údajov sa vypočíta krátkodobý a dlhodobý trend a zhodnotí sa aj v porovnaní s ďalšími spoločnosťami v danom sektore. Podľa toho akcia získa skóre, ktoré vám pomôže k zhodnoteniu aktuálnej atraktivity akcie. V grafe sú navyše automaticky zobrazované aktuálne supporty, rezistencie a dokonca technické formácie. V prípade že daná akcia ponúka aktuálne zaujímavú príležitosť k zobchodovaniu, ponúkne vám platforma vzorový obchod založený na aktuálnych cenových úrovniach. Analýza akcií nikdy nebola jednoduchšia a prehľadnejšia!

LYNX Basic - analýza výkonu skladu

Analyzujte výkon účtu

Zobrazenie stavu portfólia a analýza obchodov v platforme ponúka veľa možností. Vyberte si časové obdobie a analyzujte v ňom vývoj portfólia a obchody: máte dobré výsledky v obchodovaní s akciami? Alebo ste lepší v obchodovaní opcií? Aké percento vašich transakcií je ziskové a aký je váš priemerný zisk? Aká bola vaša maximálna strata a ako dlho vám trvalo účet zotaviť? LYNX Basic poskytuje odpovede na tieto a ďalšie otázky a dáva vám jedinečný prehľad o vašom portfóliu.

LYNX Basic - vytváranie a obchodovanie s kombináciami možností

Ľahké zadávanie opčných kombinácií

Chcete obchodovať opčné kombinácie ako sú straddle, strangle alebo butterfly, ale ich zadávanie vám príde príliš zložité? LYNX Basic ukončí vaše ťažkosti. Platforma vám umožní obchodovať opčné spready a ďalšie opčné kombinácie ľahšie, než ste si dokázali predstaviť. Stačí vybrať stratégiu, parametre opcií a ihneď obdržíte cenu tejto kombinácie. Naviac sa vám zobrazí graf zobrazujúci vývoj ziskov a strát vašej opčnej kombinácie pri rôznych cenách podkladového aktíva. Ľahko tak zhodnotíte pravdepodobnosť zisku a straty vašej stratégie. Potom opčné kombinácii prenesiete ako celok na burzu.


Alternatívy LYNX Basic
Alternatíva k webovému obchodovaniu: obchodná platforma LYNX

Trader Workstation ako profesionálny alternatíva LYNX Basic

Platforma LYNX Basic je technologicky vyspelá aplikácia na obchodovanie na burze. Napriek tomu, obchodovanie z prehliadača nie je tak všestranné ako použitie profesionálnej obchodnej platformy Trader Workstation (TWS). Táto inštalovaná platforma ponúka flexibilnejšie využitie najmä pre náročných traderov. K dispozícii je nespočetné množstvo ďalších funkcií ako sú pokročilé nástroje pre skríning trhu, prístup k ratingovým analytikom alebo individuálne nastavenie pre automatizáciu vášho obchodovania. Táto platforma je určená pre náročných investorov a traderov.

Viac o Trader Workstation

Aplikácia na obchodovanie namiesto obchodovania s prehliadačom

Obchodovanie cez mobilnú aplikáciu

Ako moderné riešenie pre webtrading je LYNX Basic samozrejme tiež optimalizovaný pre použitie na mobilných zariadeniach ako sú mobilné telefóny a tablety. Avšak pre pokročilejších obchodovanie cez mobilné zariadenia odporúčame vysoko funkčnú mobilni obchodnú aplikáciu. Zaručujú najmodernejšie mobilné obchodovanie pre iPhone, iPad a všetky zariadenia s operačným systémom Android. Pri obchodovaní cez túto aplikáciu máte k dispozícii niekoľko profesionálnych funkcií z rovnomennej inštalovanej platformy. Mimo iného môžete pristupovať k špecializovaným obchodným nástrojom, synchronizovať dáta s obchodnou platformou alebo nastavovať upozornenie na aktuálne zmeny na trhu.

Viac o mobilnej obchodnej aplikácii