LYNX Basic

Zjednodušená obchodná platforma s rýchlosťou a stabilitou, na ktorú ste u LYNX zvyknutí.
Teraz dostupná pre všetky zariadenia.

Jednoduchý a efektívny trading

LYNX Basic je obchodná platforma pre Váš prehliadač umožňujúca rýchly prehľad o Vašom portfóliu a jeho výkonnosti a tiež jednoduché zadávanie príkazov. Čo Vám nová vylepšená platforma prináša?

  • Zlepšený prehľad portfólia
  • Jednoduchá tvorba opčných kombinácií
  • Vylepšená práca s grafmi
  • Optimalizácia pre všetky zariadenia

Optimalizované pre všetky zariadenia a prehliadače

Spustite si LYNX Basic vo svojom obľúbenom prehliadači. Nemusíte si sťahovať žiadny ďalší software. Získajte rýchly prehľad o svojom portfóliu kedykoľvek. Potrebujete iba internetové pripojenie.

LYNX Basic je optimalizovaný pre všetky internetové prehliadače a je dostupný tak pre Windows, tak aj pre Apple / Mac.

Podrobnejšie náhľad na portfólio a obchody

Do investovania venujete nielen svoje peniaze ale aj svoj čas a energiu. Investujete tiež dostatok času do analýzy vlastných obchodov? V LYNX Basic môžete ľahko a rýchlo získať unikátny prehľad o svojom portfóliu aj o svojich obchodoch.

Máte vyššie zhodnotenie z akciových obchodov? Alebo sa Vám viac darí na opciách? Aké percento Vašich obchodov je ziskové a aký je priemerný zisk / strata na transakciu? LYNX Basic Vám poskytuje mnoho prehľadných štatistík, ktoré Vám umožnia analyzovať vlastné výsledky a stať sa lepším a ziskovejším investorom.

lynx-basic-opcje

Opčné kombinácia jednoduchšie ako kedykoľvek predtým

Robí Vám problém zostaviť zložité opčné stratégie ako straddle, strangle alebo butterfly? Máme pre Vás riešenie. V novom LYNX Basic môžete obchodovať opčné kombinácie ľahšie ako kedykoľvek predtým.

Ľahko vyberiete opcie, ktoré chce dať do kombinácie a ihneď získate informáciu o cene kombinácie a grafický prehľad o vývoji ziskov a strát kombinácie. Zvolenú opčnú kombináciu potom môžete poslať v rámci jedného príkazu priamo na trh.

Nízke poplatky, na ktoré ste u LYNX zvyknutí

U LYNX obchodujete po celom svete za veľmi nízkych poplatkov bez ďalších skrytých nákladov. Využiť môžete tiež konverzií za veľmi výhodných kurzov s úzkymi spreadmi od 0,00001 EUR. Rovnaké podmienky, na ktoré ste u LYNX zvyknutí, sú dostupné aj na LYNX Basic. Nižšie je prehľad poplatkov na najobchodovanejších inštrumentoch a trhoch.