LYNX: Broker na warranty
Obchodujte warranty s využitím pákového efektu

Prostredníctvom online brokera LYNX môžete obchodovať warranty známych emitentov, ako sú Commerzbank, HSBC, Goldman Sachs, BNP Paribas a mnoho ďalších.

S investičným účtom prostredníctvom LYNX môžete využiť pákového efektu ku špekulácii na rast či pokles cien. Prípadne možno deriváty použiť na zabezpečenie svojich pozícií. Získajte prístup k hlavným svetovým trhom a obchodujte napríklad na frankfurtskej alebo stuttgartskej burze. Tá dokonca vytvorila špeciálne obchodný segment EUWAX, ktorý denne spracováva tisíce objednávok warrantov.

Warranty sú formou derivátov a sú vydávané bankami. V posledných rokoch súťaží s CFD, certifikátmi a futures. Napriek tomu je ale stále veľa dôvodov, prečo ich obchodovať. Vedľa akcií sú warranty ponúkané pre takmer všetky typy podkladových aktív. Či už ide o indexy, komodity, meny, futures a dlhopisy.

Vďaka LYNX môžete obchodovať warranty mnohých známych poskytovateľov za veľmi priaznivých podmienok. Využite možnosti obchodovať warranty na kvalitných obchodných platformách. Dôverujte našim dlhoročným skúsenostiam, rovnako ako tisíce ďalších investorov. Obchodujte na trhu s warrantmi prostredníctvom online brokera LYNX.

Obchodovanie warrantov prostredníctvom online brokera LYNX.
 • Nízke a transparentné poplatky

 • Kvalitná obchodná platforma

 • Až 60 typov obchodných príkazov pre efektívne obchodovanie

 • Obchodujte warranty po celom svete

 • Priamy prístup k významným svetovým burzám

 • Obrovská ponuka warrantov od hlavných emitentov

 • Nástroje pre efektívne obchodovanie warrantov


Obchodná platforma pre obchodovanie warrantov

Kvalitná obchodná platforma pre váš trading

Pokiaľ chcete úspešne obchodovať s warrantmi, budete potrebovať nielen dobré obchodné nápady, ale aj pokročilú obchodnú platformu, ktorá zefektívni vaše obchodovanie.

LYNX vám ponúka možnosť obchodovať na kvalitných a stabilných obchodných platformách s mnohými rôznymi užitočnými nástrojmi. Náročnejší investori uvítajú tiež veľké množstvo obchodných príkazov. Platforma TWS je tiež ideálna pre analýzu podkladových aktív. Ponúka možnosť technickej i fundamentálnej analýzy s viac ako 120 dostupnými indikátory.

Obchodovanie warranntů prostredníctvom TWS a mobilného telefónu

Úspech na trhu s warrantmi je otázkou technológií:

 • Rozsiahle možnosti analýzy podkladových aktív
 • K dispozícii je viac ako 60 obchodných príkazov a algoritmov
 • Bezplatné obchodné nástroje ako MarketScanner
 • Stabilná obchodná platforma aj pri veľmi vysokej volatilite
 • Platforma je dostupná pre počítač aj ako mobilná obchodná aplikácia pre chytrý telefón a tablet


Obchodné nástroje pre warranty

Obchodovanie warrantov s profesionálnymi trading nástrojmi

Využite veľkého množstva obchodných nástrojov a získajte tak výhodu pre efektívne a ziskové obchodovanie warrantov.

Ak chcete napríklad nájsť vhodné podkladové aktíva pre obchodovanie prostredníctvom warrantov, môžete využiť výhody nástroja MarketScanner. Pre kvalitnú technickú analýzu iste oceníte ChartTrader s veľkým množstvom najrôznejších indikátorov. Všetky obchodné nástroje sú vám samozrejme k dispozícii zdarma.

Marketscanner

MarketScanner je veľmi populárny obchodný nástroj na nájdenie zaujímavých podkladových aktív, ktoré potom môžete obchodovať napríklad prostredníctvom Stay High a Stay Low warrantov alebo inline warrantov. Pre výber správnych podkladových aktív má MarketScanner veľký počet filtrov, ako je cena, sektor, výkon alebo objem obchodovania. Vaše osobné nastavenia navyše môžete ľahko uložiť a znova použiť.


Mobilná aplikácia pre obchodovanie warrantov

Obchodovanie warrantov cez mobilnú aplikáciu

Warranty obchodná aplikácia.

Pre obchodníka s warrantmi je dôležité mať investičný účet neustále pod kontrolou. Aj malé zmeny v strike cene môžu mať zásadný vplyv na cenu warrantu vďaka obchodovaniu na páku.

S mobilnou aplikáciou pre iOS a Android môžete rýchlo reagovať na tieto zmeny. Budete mať kedykoľvek prístup k vášmu účtu a môžete riadiť svoje pozície aj na cestách. Warranty možno v mobilnej aplikácii jednoducho vyhľadávať pomocou zadaného symbolu podkladového aktíva a zvolených parametrov ako je splatnosť alebo strike cena.

Ak už viete, ktoré warranty chcete obchodovať, stačí zadať ISIN a môžete okamžite zadať objednávku na trh. Pre rýchle prihlásenie sú k dispozícii aj technické funkcie ako je Touch ID a Face ID. Svoje portfólio môžete mať pod kontrolou aj vďaka bezpečnému režimu pre čítanie. K tomu sa dá prihlásiť aj bez prístupových dát. Tento režim slúži skôr na kontrolu a nemožno cez neho obchodovať. Obchodovanie s warranty na cestách nebolo nikdy jednoduchšie.

 • Profesionálne aplikácie pre mobilné obchodovanie

 • Užitočné funkcie a nástroje

 • Možnosť obchodovať warranty takmer odkiaľkoľvek

 • Dostupné pre iOS (Apple) a Android


Obchodovanie warrantov bez skrytých poplatkov

Obchodovanie warrantov: Nízke a transparentné poplatky

Pri obchodovaní warrantov prostredníctvom online brokera LYNX sa môžete spoľahnúť na nízke a transparentné poplatky.

U LYNX budete mať poplatky vždy pod kontrolou. U nás neexistujú žiadne skryté náklady. Pred nákupom alebo predajom warrantov môžete presne sledovať výšku poplatkov. Budete teda vopred vedieť, koľko zaplatíte. Najmä u krátkodobých investícií sa náš model poplatkov oplatí, pretože nízke ceny pri nákupe alebo predaji môžu mať významný vplyv na celkový výkon. Poplatky budú navyše účtované iba v prípade, keď je príkaz na burze vyplnený.

Vyškolený špecialista zákazníckeho centra LYNX radiaci klientovi ohľadom firemného investičného účtu
Výhodné menové konverzie
Vďaka prístupu na jeden z najväčších medzibankových menových trhov vykonávate konverzie za kurzov s veľmi úzkymi a stabilnými spreadmi. Na CZK sú spready od 0,002 a EUR a USD od 0,1 pipu.
Bezplatné typy objednávok
Limitné objednávky zadarmo
Na výber máte z veľkého množstva obchodných príkazov, ktoré môžu zefektívniť váš trading a stratégiu. Napríklad stop a limit príkazy môžu zlepšiť vaše obchodovanie a znížiť prípadné riziko.
Demo účet pre Warranty.
Demo účet pre warranty zadarmo
Ak máte otvorený investičný účet prostredníctvom LYNX, môžete využívať bezplatný demo účet. Otestujte svoje stratégie bez rizika straty reálnych peňazí.

Poplatky pri obchodovaní warrantov u LYNX

Poplatky za warranty v Európe

Poplatok: 0.12% z hodnoty transakcie, minimálny poplatok € 6

PríkazPoplatok
Nákup warrantov na index DAX za €2.000€6
Nákup warrantov na akcie Adidas za €5.000€6

Viac informácií o celkových poplatkoch a ďalších nákladoch na obchodovanie warrantov nájdete v sekcii Tarify a Poplatky.

Tarify a poplatky
Obchodovanie s warrantmi: Čo by ste mali vedieť

Čo sú to warranty?

Warranty sú podmienené futures kontrakty, ktoré držiteľovi potvrdzujú právo, ale nie povinnosť. Ako držitelia warrantu môžete teoreticky nakupovať alebo predávať určitú sumu podkladového aktíva za vopred stanovenú cenu na konci alebo počas určitého obdobia. U tradičných warrantov je emitent vždy garantom zmluvy. Warranty sú obchodované na burze. Ako súkromný investor nemáte priamy prístup k burze na warranty, ako je Stuttgart (EUWAX) a Frankfurt (Börse Frankfurt Zertifikate). Toto právo je rezervované pre brokerov a banky. Broker prijíma objednávku na warranty a odovzdáva ju burze cenných papierov alebo obchodnému partnerovi. Ak je príkaz úspešne vykonaný, uchováva warranty na investičnom účte.

Prečo obchodovať warranty?

Warranty sú ponúkané aj v malých objemoch, teda ich môžu obchodovať aj drobní investori. Warranty môžu generovať vysoké zisky vo veľmi krátkom časovom rozpätí. Prostredníctvom nákupu či predaja možno špekulovať na rastúce alebo klesajúce ceny podkladového aktíva. Obvykle je možné s warrantmi obchodovať u väčšiny brokerov. Dajú sa navyše ľahko dohľadať prostredníctvom WKN alebo ISIN. Existuje veľké množstvo emitentov aj podkladových aktív (napr. Akcie, indexy, devízy, komodity a dlhopisy). Warranty tak ponúka mnoho zaujímavých obchodných príležitostí.

Obchodovanie s warrantmi: Výhody a riziká

Výhody obchodovania s warrantmi

Obchodné príležitosti

S warrantmi môžete špekulovať na rastúce a klesajúce ceny podkladového aktíva.

Pákový efekt

Pri obchodovaní s warrantmi môžete násobne profitovať vďaka pákovému efektu.

Široká ponuka investičných príležitostí

Warranty sú ponúkané na akcie, indexy, komodity, meny a dlhopisy. Výber warrantov je obrovský. Pre každú situáciu na trhu a daný investičný cieľ možno nájsť vhodný certifikát.

Riziká obchodovania s warrantmi

Riziko emitenta

Ak je emitent v insolvencii, existuje riziko úplnej straty.

Riziko pákového efektu

Cenové pohyby podkladového aktíva warrantov môžu viesť k vysokým stratám spôsobeným pákovým efektom.

Trhové riziko

Na cenu warrantu má vplyv nielen cena podkladového aktíva, ale aj ďalšie faktory, ako je volatilita alebo časová hodnota.


Obchodovanie warrantov online

Prečo nakupovať warranty prostredníctvom brokera LYNX?

LYNX ponúka takmer všetky warranty obchodovateľné v Európe. Získate tak prístup k najdôležitejším nemeckým burzám, ako je EUWAX a frankfurtská burza. Využite dlhých obchodných hodín od 8:00 do 22:00 a profitujte z vysokého objemu obchodov a úzkych spreadov. Vedľa európskych búrz môžete obchodovať warranty napríklad na austrálskych trhoch. Vďaka veľkému počtu dostupných typov objednávok môžete svoje obchodné stratégie ľahko prispôsobiť podmienkam na trhu.


Obchodujte s obľúbenými warrantmi

Populárne warranty u LYNX

S LYNX môžete nakupovať najznámejšie warranty na svete. Obchodujte call alebo put warranty na podkladové aktíva, ako sú indexy alebo komodity (napr. ropa, zlato a striebro). Môžete si zostaviť portfólio z radu najúspešnejších a najobchodovanejších warrantov od rôznych emitentov. Medzi najobľúbenejšie warranty patria:

Warranty
na indexy

 • Warranty na DAX
 • Warranty na Nasdaq 100
 • Warranty na Dow Jones
 • Warranty na Euro Stoxx 50
 • Warranty na S&P 500

Warranty
na európske akcie

 • Warranty na Allianz
 • Warranty na SAP
 • Warranty na Commerzbank
 • Warranty na Beiersdorf

Warranty
na americké akcie

 • Warranty na Amazon
 • Warranty na Apple
 • Warranty na Facebook
 • Warranty na Google

Warranty
na menové páry

 • Warranty na EUR / USD
 • Warranty na EUR / JPY
 • Warranty na USD / JPY
 • Warranty na GBP / USD

Warranty
na komodity

 • Warranty na ropu
 • Warranty na zlato
 • Warranty na paládium
 • Warranty na striebro

LYNX - Viac ako broker na warranty

Prostredníctvom online brokera LYNX môžete obchodovať nielen s warrantmi. Viac informácií o ďalších produktoch nájdete tu: