Klientská podpora LYNX

Radi Vám pomôžeme k úspechu

Obchodná platforma pre klientov LYNX je jedným z najpokročilejších a najkomplexnejších investičných nástrojov, ktoré sú dnes vôbec k dispozícii. Jej možnosti dokážu predčiť priania každého investora. Náš skúsený tým investičných expertov urobí maximum, aby každý klient dokázal plne využiť všetky jej možnosti. Sme Vám k dispozícii na telefóne, e-maili, chate i osobne.

Máte otázky ohľadom fungovania a vlastností obchodnej platformy? Alebo by Vás zaujímali konkrétne informácie k niektorému z inteligentných pokynov, maržovým požiadavkám alebo nastaveniu platformy? Radi by ste prebrali Vašu investičnú stratégiu alebo sa dozvedeli viac o nových inštrumentoch? Náš tým skúsených odborníkov Vám rád zodpovie všetky Vaše otázky.

LYNX je medzinárodne uznávaný a oceňovaný online broker. V roku 2015 sa český LYNX stal najobľúbenejším českým brokerem v tradičnej ankete Broker Roku. V Nemecku bol LYNX v roku 2015 zvolený rešpektovaným ekonomickým denníkom Handelsblatt už tretí krát po sebe ako najlepší online broker. V Holandsku bol LYNX päťkrát za sebou zvolený najväčším nezávislým investičným magazínom Beleggers Belangen ako najlepší broker. Tieto a ďalšie ocenenia odrážajú kvalitu investičných služieb LYNX a tiež veľkú pridanú hodnotu LYNX pre klientov v podobe špičkovej podpory a vzdelávania.

Broker Roku 2015

LYNX získal ocenenie Broker Roku 2015 v ČR

Individuálne koučovanie

Konzultácie zdarma kedykoľvek

Telefónna linka

Volajte kedykoľvek behom otváracích hodín

Každý pracovný deň sme k dispozícii osobne, na e-maili, chate alebo na telefónnej linke (0)2 800 877 87 od 8:00 do 18:00.

Preferujete osobný prístup? Radi Vám ponúkneme individuálne konzultácie, v ktorých Vám podrobne predstavíme služby LYNX a obchodnú platformu Trader Workstation. Pre dosiahnutie najväčšej efektivity využívame program TeamViewer, ktorý zamestnancom LYNX umožní priamy náhľad na Vašu obrazovku. Vďaka tomuto interaktívnemu prístupu je možné krok po kroku konzultovať všetky záležitosti týkajúce sa obchodnej platformy.

Začnite využívať mnoho výhod LYNX

LYNX má mnoho výhod pre každého – Presvedčte sa o tom v informačnom balíčku

Information package image
Informačný balíček je zasielaný zdarma a obsahuje:
  • Brožúru s podrobnými informáciami
  • Formulár k otvoreniu účtu
  • Prehľad tarifov
  • Naviac zdarma investičný e-book 11 superstratégií najväčších investičných guru
Contact icon Zavolajte nám na
(0)2 800 877 87
Contact icon Napíšte nám na
info@lynxbroker.sk
Contact icon Spojte sa s nami na
CHAT
Contact icon Prečítajte si najčastejšie otázky