Začíname s LYNX

Ste pripravení? Nezabúdajte na vzdelávanie

Veríme, že ste prešli všetkými krokmi od inštalácie platformy až po zadaní pokynu úplne bez problému. Ďalším krokom k investičnému úspechu je priebežné a dlhodobé vzdelávanie. Pravidelne pre Vás pripravujeme mnoho vzdelávacích akcií. Objavte ich prehľad nižšie.

Takmer každý týždeň sa konajú LYNX Webináre, v ktorých sa zameriavame na rôzne témy týkajúce sa investovania aj tradingu. Kliknutím na tlačidlo nižšie si zobrazíte aktuálne naplánované webináre a môžete sa na ne zaregistrovať.

Aby ste mali vždy prehľad o aktuálnom trhovom dianí a nemuseli stráviť hodiny čítaním internetu, budeme Vám zasielať každý týždeň v nedeľu dopoludnia týždenný investičný výhľad, v ktorom sa dozviete všetko potrebné čo nás čaká na trhoch a taktiež Vám predstavíme aktuálne vzdelávacie akcie v LYNX.

Každý týždeň v utorok okolo 18h Vám navyše budeme zasielať investičný newsletter Breakout Trader, v ktorom sú edukatívnou formou predstavené aktuálne príležitosti na US i EÚ akciových trhoch.

Pre ďalšie vzdelávanie odporúčame pravidelne sledovať Spravodajský & Vzdelávací portál, kde takmer denne zverejňujeme články z investičného sveta. Sledujte LYNX tiež na Facebook a Youtube, keďže na sociálne siete dávame vzdelávací obsah a tiež novinky a rôzne zaujímavosti.

Chcete si rozšíriť svoje investičné vedomosti a zručnosti? V spolupráci so známymi českými investormi a tradermi, z ktorých väčšina patrí medzi klientov LYNX, sme pre Vás pripravili unikátny vzdelávací cyklus LYNX Cesta Tradera.

Zoznámite sa s teóriou obchodovania na burze, jednotlivými investičnými produktmi, prístupmi k analyzovaniu trhov, rôznymi obchodnými stratégiami a tiež s psychológiou a nastavením vlastnej hlavy pre trading a investovanie. K dispozícii máte celkom 34 vzdelávacích materiálov – od článkov, videí, webinárov, ebookov až po záverečný test a súhrnnú infografiku. Postupovať môžete vlastným tempom. Začnite investovať do seba ešte dnes a otvorte si LYNX Cestu Tradera tu.

Máte ďalšie otázky?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailom alebo využite chat vpravo dole na webe. Sme k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 do 18:00 hod.

Kontaktujte nás

Elena Gašparová
Elena Gašparová
Account Manager