Začíname s LYNX

Inštalácia obchodné platformy

Ak budete obchodovať na počítači, máte na výber z dvoch platforiem: LYNX Trading (TWS) alebo LYNX Basic.

Platforma LYNX Trading je prepracovaná obchodná platforma používaná profesionálnymi traderov po celom svete. LYNX Basic je zjednodušená verzia špeciálne vyvinutá pre potreby klientov LYNX. Platformu LYNX Trading je nutné nainštalovať do počítača.

LYNX Basic ponúka obchodovanie priamo z webového rozhrania bez nutnosti inštalácie. Jedná sa o zjednodušenú platformu určenú predovšetkým pre príležitostné investorov. Prihlásiť sa do LYNX Basic môžete tu.

Platformy sú synchronizované, ak otvoríte teda pozíciu v jednej z nich, automaticky sa zobrazí aj v druhej.

Ďalšími možnosťami pre obchodovanie sú mobilné aplikácie a aplikácie na tablet. Pre viac informácií o týchto aplikáciách prejdite do tejto sekcie.

LYNX Trading (TWS)LYNX Basic
Nutná inštalácia do PC, možnosť obchodovať všetky inštrumenty a otvoriť demo účet.Nie je nutná inštalácia do PC, možnosť obchodovať všetky inštrumenty, bez možnosti otvorenia demo účtu.
Pokročilá práca s grafmi a technickou analýzou - 80 rôznych indikátorov, 60 typov inteligentných pokynov.Základné práce s grafmi a technickou analýzou, obmedzený počet indikátorov a základné typy pokynov.
Podrobný prehľad maržových požiadaviek, hotovostných zostatkov a otvorených pozícií.Základný prehľad maržových požiadaviek, hotovostných zostatkov a otvorených pozícií.
Ideálne pre skúsenejších investorov, ktorí obchodujú často a pravidelne a vyžadujú pokročilejšie nástroje a funkcie.Ideálne pre začínajúcich alebo príležitostných investorov, ktorí neobchodujú príliš často a / alebo nevyžadujú špeciálne funkcie. Vhodná pre akciových a ETF investorov.

Ak chcete nainštalovať platformu LYNX Trading, vyberte operačný systém

Moderná a zjednodušená obchodná platforma, ktorá funguje priamo vo webovom rozhraní. Nie je nutné si ju inštalovať do počítača a môžete pomocou nej obchodovať kdekoľvek, kde je pripojenie k internetu.

LYNX Basic je navrhnutá tak, aby bola maximálne prehľadná a intuitívna. Je určená predovšetkým tým klientom, ktorí s obchodovaním ešte len začínajú alebo obchodujú skôr sporadicky a nevyužijú pokročilé funkcie profesionálne platformy LYNX Trading. Ideálne pre klientov, ktorí uprednostňujú intuitívne rozhranie, jednoduché ovládanie a chcú rýchly prehľad o aktuálnom dianí na trhoch.

V LYNX Basic môžete obchodovať všetky inštrumenty, kontrolovať portfólio a vykonávať menovej konverzie. Zvlášť obľúbená je je pre obchodovanie akcií a ETF. Viac informácií o LYNX Basic nájdete tu.

Máte ďalšie otázky?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailom alebo využite chat vpravo dole na webe. Sme k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 do 18:00 hod.

Kontaktujte nás

Elena Gašparová
Elena Gašparová
Account Manager