Najčastejšie otázky a odpovede

Ako aktivovať živé dáta?

Ak máte záujem o živé dáta ku kotáciám produktov, ktoré Vám LYNX ponúka, musíte si ich predplatiť. V prípade záujmu postupujte podľa návodu nižšie.

Otvorte si v prehliadači Webovú stránku www.lynxbroker.sk a kliknite na PRIHLÁSENIE K ÚČTU.

Prihláste sa svojím užívateľským menom a heslom. Teraz sa nachádzate v správe svojho účtu. V hornej časti sa nachádza základné menu. Zvoľte Manage AccountTrade Configuration, vyberte Market Data a postupujte podľa obrázkov nižšie.

V jednotlivých záložkách si rovno môžete vyberať živé dáta zo svetových búrz, ktoré Vás zaujímajú.

Ak si budete chcieť predplatiť živé dáta pre americké akcie, opcie, futures a komodity – vyberte US Bundle, ako je zobrazené na obrázku vyššie. Ak máte vybrané požadované dáta, kliknite na Continue.

Ak si nie ste istým ktorý balík dát je pre Vás vhodný, obráťte sa na našu zákaznícku linku 800 877 877, kde Vám radi poradíme.

Dáta si môžete predplatiť kedykoľvek a okamžite ich uvidíte vo svojej obchodnej platforme.

Ak budete chcieť predplatné dát zrušiť v priebehu mesiaca, budú Vám zrušené až so začiatkom ďalšieho kalendárneho mesiaca. Poplatok za tieto dáta Vám bude odpísaný z účtu začiatkom nového kalendárneho mesiaca.

Ak nemáte o živé dáta záujem, automaticky zdarma obdržíte dáta z väčšiny svetových búrz oneskorené o 20 minút.

K cene za datové a spravodajské balíčky, Vám bude naviac účtované DPH podľa krajiny, ktorú máte uvedenú v investičnom účte.