Najčastejšie otázky a odpovede

Ako zmeniť základnú menu účtu?

Pri zakladaní účtu ste si zvolili základnú menu, ktorá slúži ako administratívna mena napr. pre zobrazenie prehľadu účtu. Túto referenčnú menu môžete v správe svojho účtu zmeniť.

Ak je base currency napr. EUR, tak aj keď sú údaje o účte zobrazené v EUR, neznamená to, že reálne tieto prostriedky držíte v EUR. V prehľade účtu vyššie vidíte, že investor drží pozície vo viacerých menách a sú mu k dispozícií zostatky, požiadavky na maržu aj prostriedky pre obchodovanie prepočítavané do EUR.

Ak by ste chceli zobrazovať tieto údaje o účte v inej mene než EUR, je nutné túto zmenu urobiť v Account Managemente, do ktorého sa prihlásite z našich webových stránok www.lynxbroker.sk kliknutím na Prihlásenie k účtu vpravo hore.

Otvorte si v prehliadači webovú stránku www.lynxbroker.sk a kliknite vpravo na Prihlásenie/Stiahnutie 1 a následne na Otvoriť Správu účtu 2 .

1
2
Prihláste sa svojím užívateľským meno a heslom. Teraz sa nachádzate v správe svojho účtu. V ľavej časti je základné menu, z ktorého zvoľte Settings 1, zvoľte Account Settings  2 , následne vpravo hore kliknite na nastavenia Base currency  3.

1
2
3
Zobrazí sa Vám voľba 19 možných mien, ktoré si môžete zvoliť ako základné, pre vedenie účtu. Označte Vami požadovanú voľbu 1 a potvrďte Save 2.

1
2
Zmena základnej meny účtu bude uskutočnená do ďalšieho obchodného dňa.