Najčastejšie otázky a odpovede

Ako rozšíriť obchodné povolenia?

Otvorte si v prehliadači webovú stránku www.lynxbroker.sk, kliknite vpravo na Prihlásenie/Stiahnutie 1 a následne na Otvoriť Správu účtu 2.

1
2
Prihláste sa svojím užívateľským meno a heslom. Teraz sa nachádzate v správe svojho účtu. V ľavej časti je základné menu, z ktorého zvoľte Settings 1 , Account settings 2 . V sekcii Trading Permissions uvidíte aktuálne povolené inštrumenty, ak ich chcete zmeniť, kliknite na nastavenie 3.

1
2
3

Pre pridanie všetkých trhov je potrebné vo všetkých ponúknutých menu zvoliť All. Pokiaľ máte záujem iba o niektoré trhy s danými inštrumentmi, tak budete v danom menu vyberať, čo Vás konkrétne zaujíma 1. Až budete s výberom hotoví, potvrďte tlačidlom Continue.

1
1
1

V ďalšom kroku je potrebné potvrdiť Vaše investičné ciele, investičné skúsenosti a finančné zázemie. Niektoré inštrumenty vyžadujú vyššie skúsenosti, čo je potrebné potvrdiť. Ďalej je potrebné si prečítať a odsúhlasiť podmienky jednotlivých búrz. Na záver sa Vám zobrazí potvrdzovacie okno. Po spracovaní Vašej požiadavky už budete môcť obchodovať zvolené inštrumenty.