Najčastejšie otázky a odpovede

Kde je možné nastaviť automatické emaily?

Ak prebehne nejaká zmena na Vašom obchodnom účte, napr. urobíte nejaký obchod, budete ďalší deň automaticky upozornený, že je k dispozícii Váš denný výpis s prehľadom transakcií.

Ak si neprajete byť upozorňovaný, môžete toto nastavenie jednoducho vypnúť. Rovnako ak by ste si priali nebyť iba upozorňovaný, že výpis bol vytvorený, ale radi by ste ho aj obdržali priamo v emaile, môžete túto vlastnosť aktivovať.

Otvorte si v prehliadači webovú stránku www.lynxbroker.sk a kliknite vpravo na Prihlásenie/Stiahnutie 1 a následne na Otvoriť Správu účtu 2 .

Prihláste sa svojím užívateľským meno a heslom. Teraz sa nachádzate v správe svojho účtu. V ľavej časti je základné menu, z ktorého zvoľte Setting a následne User Settings. Nakonec vyberte Statement Delivery.

Objaví sa tabuľka, ktorá zhŕňa, ako máte teraz odbery nastavené. Ak chcete zmeniť nastavenia, kliknite vpravo hore na nastavenie 1.

1
Tu si teraz môžete nastaviť aké odbery a kam si ich chcete nechať zasielať. Daily Activity Statement vyjadruje, že chcete denne dostávať výpis o aktivite na účte. Daily Activity Statement vyjadruje, že si takýto výpis prajete dostať iba raz mesačne. Daily Trade Report vám bude denne posielať iba vykonané obchody.

1
2
3
Pre každý prípad zvoľte, kam chcete aby sa Vám výpis zasielal. Najbežnejšou voľbou je email.