List pre klientov ohľadom Covid-19

jonas-mlynek-transparent-1x1

Vypuknutie a rozšírenie koronavírusu je globálnou výzvou, ktorá má silným dopad na finančné a kapitálové trhy po celom svete. Takmer všetky druhy aktív sú teraz veľmi volatilné.

V tejto nezvyčajnej situácii dáva LYNX najvyššiu prioritu týmto dvom cieľom:

1) Chrániť zdravie a zabezpečiť pohodlie a vhodné podmienky pre prácu všetkým našim zamestnancom.

2) Riadiť sa našim poslaním a víziou ponúkať svojim klientom prvotriedne služby pre ich maximálnu spokojnosť.

Radi by sme Vás informovali o našich opatreniach, ktoré sme zaviedli pre dosiahnutie uvedených cieľov. Vychádzame z odporúčaní a rozhodnutí vlády Slovenskej republiky.

Bezpečnostné opatrenia každodennej práce

Od 16. marca všetci naši zamestnanci pracujú z domova.

Zamedzili sme prístup do kancelárií LYNX pre externé osoby ako sú naši obchodní partneri alebo dodávatelia, ale aj naši klienti.

Dostupnosť klientskej podpory

Klientská podpora LYNX je stále k dispozícii. V niektorých prípadoch sa však čakacia doba na hovor môže predĺžiť. Žiadame Vás preto, aby ste zvážili naliehavosť Vašej požadavky a prípadne poskytli priestor pre vybavenie časovo kritických problémov iných klientov.

Neváhajte nás ale kontaktovať e-mailom alebo pomocou kontaktného formulára. Každý deň zodpovedáme písomné otázky a odpoveď na ten Váš dostanete rýchlo.

Spoľahlivé a bezpečné obchodovanie

Obchodné platformy LYNX fungujú spoľahlivo aj pri strmom náraste záujmu investorov o ich využívanie. Nemusíte sa tak obmedzovať. Obchodujte prostredníctvom webovej platformy LYNX Basic alebo výkonnej aplikácie LYNX Trading.

Prajeme Vám aj Vašej rodine zdravie, silu a istotu v tejto náročnej dobe.

Ďakujeme za Vašu dôveru.

Za tím LYNX

Jonáš Mlýnek, Country Manager

Aktuálne opatrenia nájdete na Opatrenia LYNX v súvislosti s Covid-19.

Informácie na stránke sú platné od 16.3.2020.

Trh aj nové opatrenia vlád a zmien politík centrálnych bánk sú nevyspytateľné. Prihláste sa k odberu aktuálnych správ z búrz a ekonomiky v rámci Týždenného prehľadu LYNX.